03.03.2016

Зробимо Україну Чистою Разом

23 квітня 2016 року Україна в черговий раз приєднається до всесвітньої екологічної акції ініціативи і проведе масштабну всеукраїнську соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!»

Організатором акції виступає громадська організація «Let's go it, Ukraine» - учасник міжнародного руху «Let's goi t! World».

Акція з прибирання сміття проводиться з метою об'єднання людей у всьому світі для боротьби з проблемою накопичення сміття та залучення уваги громадськості до захисту навколишнього середовища.

Захід такого формату проводиться в Україні уже не перший рік. Цього дня, до прибирання території планується залучити понад 700 000 учасників та 5 тисяч локацій в усіх регіонах України.

В рамках акції буде проведено всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоФест», обласні форуми взаємодії, наймасштабніше прибирання країни, круглі столи тощо.

Екоакція дозволить залучити якомога більше громадян до вирішення екологічних проблем України та виховувати бережне ставлення суспільства до навколишнього середовища.

https://letsdoitukraine.org