03.02.2020

Засідання Одеської регіональної екологічної ради Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації

Департаментом екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) підтримано ініціативу голови облдержадміністрації щодо удосконалення зв’язку та взаємодії між місцевими органами влади та громадськістю в екологічній сфері, та створено Одеську регіональну екологічну раду Департаменту (далі – Рада). У складі Ради представлено широке коло громадських та природоохоронних організацій. Ціллю функціонування Ради є проведення в Одеській області єдиної соціально орієнтованої і зрозумілої політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки.

24 січня 2020 року відбулося перше засідання Одеської регіональної екологічної ради Департаменту (далі – Рада). Були конструктивно обговорені: пріоритетні напрями охорони довкілля Одеської області, раціонального використання та відтворення природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки з реалізації державної політики в екологічній сфері в регіоні; участь громадян у формування та реалізації екологічної політики та прийняті управлінських рішень, вирішення окремих екологічних проблем; збір та аналіз інформації про стан довкілля; заслуховування та обговорення конкретних ініціатив громадян, юридична допомога при вирішенні питань створення та функціонування об’єктів природно-заповідного фонду та екомережі.

Наступне засідання заплановано на лютий місяць.