07.07.2017

ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНОЇ СПРАВИ

З метою підтримки природно-заповідної справи, враховуючи істотний внесок фахівців, професіоналів та не байдужих людей до сьогодення та майбутнього стану нашої природи, Указом Президента України від 18 серпня 2009 року № 629/2009 встановлено професійне свято працівників природно-заповідної справи, який щорічно відзначається 7 липня.

Заповідна справа – це важливий напрям природоохоронної діяльності, покликаний зберігати та дбайливо використовувати унікальні й типові куточки природи.

Природа Одещини невід’ємно пов’язана з гармонійним поєднанням моря, лиманів, степу, лісів, річок та  інших унікальних природних комплексів, які відновлюють сили людини, дають натхнення, є домівкою для тисяч рослин і тварин.

Завдяки багаторічній праці фахівців у сфері заповідної справи на території Одеської області нараховується 123 території та об’єкти природно-заповідного фонду, площа яких становить 159,974 тис.га, що складає 4,5% території області.

Департамент екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації вітає усіх причетних до управління, охорони, збереження і розвитку територій та об’єктів природно-заповідного фонду та бажає натхнення, вагомих результатів діяльності, міцного здоров’я, добробуту, душевної гармонії, успіхів у нелегкій та важливій природно-заповідній справі!