31.03.2017

Всеукраїнська екологічна акція «Посади дерево миру»

В період з 25 березня по 2 квітня 2017 року в області проведено Всеукраїнську екологічну акцію «Посади дерево миру», приурочену до визначеної на цей період екологічної дати «Година Землі».

Акція покликана привернути увагу до питань бережливого ставлення до природного середовища, збереження та примноження скарбів природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну. Серед заходів 2017 року - облаштування зелених зон, висадження саджанців та створення Алеї миру або Алеї зеленого майбутнього.

В рамках акції районними державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування за участю широких верств населення, установ, організацій, закладів освіти проведено заходи, спрямовані на гуртування громад довкола ідеї збереження природи і миру.

Департаментом екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації в рамках Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру» було проведено висадку дерев на морських прибережних схилах в районі пляжу «Ланжерон».