19.02.2014

Влада і громадськість діють в тандемі

18 лютого 2014 відбулося спільне засідання Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної Державної адміністрації та Комітету екології та природних ресурсів Громадської ради при Одеській облдержадміністрації.

Про результати діяльності Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації у 2013 році доповів директор Департаменту Яцков А.В.

Один з важливих моментів зустрічі був присвячений питанню взаємодії громадських організацій області з представниками влади в процесі вирішення важливих екологічних питань.

Детально обговорювалася перспектива залучення громадськості щодо впровадження Концепції екологічної освіти та виховання громадян Одеської області.

Афанасьєва Т.В. , голова Громадської ради при Одеській облдержадміністрації зазначила , що тільки у тісній співпраці органів державної влади з привернення уваги громадськості до процесу охорони природи та залученні широких верств суспільства в природоохоронну діяльність можна більш ефективно вирішувати екологічні питання нашого регіону.