08.06.2018

Семінари присвячені Всесвітньому Дню навколишнього природного середовища

Стартувала серія інформаційних семінарів присвячених Всесвітньому Дню навколишнього природного середовища. Департаментом екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації спільно з Центром сталого розвитку та екологічних  досліджень Дунайського регіонута  громадською організацією «Aгрікола» 07 червня 2018 року провели інформаційний семінар на тему: «Все, що потрібно знати про природоохоронні Директиви ЄС.

Відповідний захід є важливим етапом адаптації екологічного законодавства України до законодавства Європейського Союзу згідно Угоди про асоціацію між Україною і ЄС.

Директор департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації Шатохіна Ірина Вадимівна проінформувала присутніх про історію  Всесвітнього дня охорони довкілля.

В своїй доповіді вона зазначила, що день охорони довкілля покликаний спонукати якомога більше людей до активних дій, аби не допустити, щоб навантаження на природні системи життєзабезпечення планети, яке зростає з кожним роком, сягнуло своєї критичної межі.