15.08.2017

Реалізація програми “U-LEAD з Європою”

В рамках реалізації програми “U-LEAD з Європою”, що здійснюється за підтримки Європейської Комісії, Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку (Німеччина), Міністерства закордонних справ Данії, Міністерства закордонних справ Естонії, Міністерства закордонних справ Польщі, Міністерства закордонних справ Швеції, розпочала свою роботу група радників з впровадження державної регіональної політики в Україні. Одним з ключових завдань групи радників є зміцнення спроможності та підтримка регіональних органів влади з питань аналізу, планування, фінансування, реалізації, моніторингу та оцінки впливу державної регіональної політики.

Для забезпечення цього планується розробка та впровадження програми навчання з питань державної регіональної політики та регіонального розвитку для представників обласних державних адміністрацій та обласних рад. Першим етапом цієї роботи заплановано визначення потреб, що дозволить обрати саме ті теми та форми навчання, які допоможуть їм отримати нові знання і навички, максимально поєднуючи це з професійною діяльністю. Для визначення навчальних потреб радниками Програми розроблено коротку анкету, яку можна  знайти за наступним посиланням Опитування щодо визначення навчальних потреб.

Анкета є анонімною, а її заповнення займе не більше 15 хвилин. Якщо вказане посилання не відкривається автоматично, Ви можете ввести наступну адресу вручну https://goo.gl/1X8sZz

Анкету потрібно заповнити до 20 серпня 2017 року

Ключові напрямки дяільності:
1. Економічний розвиток
2. Агропромисловий комплекс
3. Промисловість
4. Підприємництво
5. Туризм
6. Освіта
7. Культура
8. Просторове планування/містобудування
9. Охорона навколишнього природного середовища