25.05.2018

Проведення тренінгу «Організація ефективного поводження з відходами: як діяти органам місцевого самоврядування»

24 травня 2018 року в приміщенні Одеської обласної державної адміністрації (м. Одеса, вул. Канатна, 83, 5 поверх, кімн. 519) Департаментом екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації спільно з Міжнародної благодійною організацією «Екологія-Право-Людина» та Громадською організацією «Екологічні ініціативи» проводився регіональний одноденний тренінг на тему: «Організація ефективного поводження з відходами: як діяти органам місцевого самоврядування».

У тренінгу прийняли участь представники районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та територіальних громад Одеської області та сусідніх областей, громадськість, представники підприємств, установ та організацій, представник Європейської Комісії – Горан Олдінг. Всього було залучено більш 70 учасників.

На тренінгу обговорювались питання з організації та контролю органами місцевого самоврядування поводження з відходами, залучення інвестицій, державно-приватного партнерства, міжнародної допомоги з вирішення проблем відходів у населених пунктах, а також європейський досвід у цій сфері.

Зазначений захід став майданчиком для обговорення проблемних питань поводження з побутовими, небезпечними відходами, шляхів вирішення, організації підготовки регіональних планів управління відходами відповідно до Національної стратегії управління відходами.