21.10.2016

Проведення науково-консультаційних заходів з актуальних питань впровадження сучасних технологій контролю якості виробництва продукції та інше

21 листопада 2016 року між Департаментом екології та природних ресурсів і Одеським інститутом післядипломної освіти НУХТ укладено договір про творчу співпрацю.

Мета договору  є спільна організація та проведення науково-консультаційних заходів з актуальних питань організації виробництва, підвищення фахового рівня працівників підприємств харчової промисловості, сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, впровадження сучасних технологій контролю якості виробництва продукції та інше.

Найближчим часом планується провести:

1. Семінар: «Ефективне використання існуючих на підприємствах систем моніторингу виробничих процесів з метою мінімізації трудозатрат при впровадженні системи менеджменту безпечності харчової продукції (НАССР)».

На семінарі будуть висвітлюватися наступні питання:

- імплементація нових Законів України у сфері виробництва харчових продуктів;

- порівняння системи нормативно-правових документів, порядку нормування та контролювання якості і безпечності харчових продуктів США, ЕС і України;

- нові міжнародні стандарти на програми – передумови для впровадження для впровадження системи НАССР (серія стандартів ISO 22002), порівняння вимог з чинним вітчизняними правилами. Практичні засади щодо документування  постійно діючих процедур.

- як уникнути типових помилок при аналізі ризиків, дублювання при визначенні критичних контрольних точок та розробці НАССР - плану.

- порядок міжнародної сертифікації систем менеджменту безпечності харчових продуктів за стандартом FSSC 22000, яка визнається у всіх країнах.

Час та дата проведення: о 10 годині, 08 листопада 2016 року.

Місце проведення: м. Одеса, вул. Балківська, 54, Одеський інститут післядипломної освіти.

Контактні телефони: (048) 728 35 86; (048) 732 41 57. 

2. Під час проведення ІІІ спеціалізованої виставки «Агро – Сфера» заплановане проведення семінара – дискусії: «Відновлення органічного виробництва або генна інженерія і глибока переробка сировини».

Час та дата проведення: з 11.00 до 13.00 годині, 24 листопада 2016 року

Місце проведення: м. Одеса, Південна дорога, 101, виставковий зал ТРЦ «Рив’єра», конференц – зал.  

Контактні телефони: (048) 728 35 86; (048) 732 41 57.

  Запрошуються всі бажаючі. Вхід вільний.