20.03.2018

Підтримка всесвітньої кампанії Година Землі 2018

У суботу 24 березня 2018 о 20.30 люди по всьому світу вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої планети.

 Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

Година землі 2017 років була безпрецедентним успіхом – приєдналися більше 7000 міст у 187 країнах по всьому світі. Серед тих, хто підтримав подію, були мери міст Париж, Гок-Конг, Ріо-де-Жайнеро, відомі політики, діячі культури та багато інших. В Україні до кампанії долучились більше 50 міст та містечок, у тому числі Київ, Одеса, Львів, Харків, Полтава, Кривий Ріг та інші. Планується поліпшити результати та розвинути цей успіх у 2018 році. Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Крім того, цього року Година Землі в Україні робитиме акцент на зв’язку людини з природою і впливі наших споживацьких звичок на Планету.

В Конституції України (ст. 16) зазначено, що одним із основних обов’язків держави є забезпечення екологічної безпеки і підтримання екологічної рівноваги на території України.

Враховуючи вищевикладене, пропонуємо долучитися до активного пропагування кампанії усіх зацікавлених підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців, що сприятиме як збереженню довкілля так і міжнародному іміджу України.