18.03.2020

Оголошення

В рамках виконання вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» з метою виявлення, збирання та врахування зауважень та пропозицій громадськості до планової діяльності АТ «Одеський консервний завод дитячого харчування» щодо продовження видобування корисних копалин (підземних вод) на Степанівському родовищі (реєстраційний номер справи 201912195040) 18.03.2020 об 14.00 у залі засідань Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області за адресою: вул. Ружби, 27, с. Степанівка Роздільнянського району Одеської області відбудуться громадські слухання.

Просимо приєднатися до онлайн трансляції ходу громадських слухань на сторінці Департаменту https://www.facebook.com/ecologyODA/.

Водночас з метою виконання рішення Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 16.03.2020 (протокол№6) щодо недопущення поширення на території Одеської області короно вірусу COVID-19 та дотримання заборони щодо проведення масових заходів кількістю понад 10осіб, пропонуємо зацікавленій громадськості обрати представників ініціативної гпупи, які надаватимуть зауваження та пропозиції до планової діяльності у ході громадських слухань.

Додатково інформуємо, відповідно до статті 7 Закон України «Про оцінку впливу на довкілля» громадське обговорення планової діяльності після подання звіту з оцінки впливу на довкілля проводиться у формі громадських слухань та у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Громадське обговорення планової діяльності після подання звіту з оцінки впливу на довкілля починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля для ознайомлення в порядку, визначеному статтею 4 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», і триває не менше 25 робочих днів і не більше 35 робочих днів.

Громадське обговорення планової діяльності АТ «Одеський консервний завод дитячого харчування» після подання звіту з оцінки впливу на довкілля триватиме 25 робочих днів – до 02.04.2020.

Таким чином інформуємо громадськість про можливість надання письмових зауважень і пропозицій до планової діяльності на адресу Департаменту екології та пиродних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації: 65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83, або на електрону пошту: ecolog@odessa.gov.ua.

Телефон для довідок: (048) 728-35-05, 728-34-58.