14.03.2014

Курси підвищення кваліфікації з питань упровадження та використання сучасних технологій вітро- та геліоенергетики, біогазу, малих ГЕС, а також енергозберігаючих технологій

Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління проводить курси підвищення кваліфікації для осіб з вищою освітою, які бажають набути знання та вміння з питань упровадження та використання сучасних технологій вітро- та геліоенергетики, біогазу, малих ГЕС, а також енергозберігаючих технологій. У процесі засвоєння цих технологій слухачі оволодіють комп'ютерною мовою програмування С++. Ці знання будуть закріплені практикою програмування для розв'язання задач щодо визначення оптимальних технологічних параметрів.

Програма курсів складається з двох модулів. Слухачі після закінчення 1-го модуля (за 36-годинною програмою) отримають сертифікат, а після закінчення другого (за 36-годинною програмою) - свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації.

Термін навчання 1 етапу - з 24 по 28 березня 2014 року, а другого - за узгодженням зі слухачами.

Вартість навчання на кожному з етапів - 2500 грн. Для держслужбовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та представників екологічних громадських організацій навчання безкоштовне.

За додатковою інформацією Ви можете звернутися за телефонами (044)2484033, 0935070699 або на сайт академії www.dea.gov.ua.

Для комплектування групи прошу до 20 березня 2014 р. надіслати заявку (е-mail:deabgd@mail.ru, тел./факс 044-248-40-33), зазначивши прізвище, ім'я, по батькові, місце роботи, посаду, контактні телефони слухачів.