02.10.2014

До уваги підприємств малого та середнього бізнесу

До уваги підприємств малого та середнього бізнесу (хімічної, харчової,аграрної, переробної, металургійної, металообробної, будівельної та ін. галузей)

Проводиться проект Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) під назвою «Ресурсоефективне і чисте виробництво.

Центр е виконавцем Проекту Організації Об'еднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) з впровадження ресурсоефективного та більш чистого виробництва на підприемствах України.

Мета проекту: підвищення конкурентоздатності вітчизняних підприемств,скорочення непродуктивних витрат енергії, матеріалів і води, зменшення кількості відходів та забруднень.

Зазначена мета досягаеться шляхом залучення до впровадження проекту українських підприемств малого та середнього бізнесу (хімічної, харчової,аграрної, переробної, металургійної, металообробної, будівельної та ін. галузей), проведення технічного аудиту виробничих процесів підприемств представниками «Центру ресурсоефективного та чистого виробництва» разом з фахівцями підприемства (за рахунок ЮНІДО), розробки технічних рішень, спрямованих на зменшення втрат енергії, води та сировини,їх впровадження та моніторинг. Втілення сучасних технологій ресурсоефективного та більш чистого виробництва забезпечить підвищення конкурентоспроможності підприемства на внутрішньому та міжнародному ринках, надасть можливість наблизитися до европейських стандартів якості продукції.

У рамках виконання проекту на окремих промислових підприемствах Київської, Вінницької, Запорізької та Одеської областей були впроваджені пілотні зразкові технічні рішення, які привели до конкретних позитивних економічних та екологічних результатів. Наразі тривае пошук малих, середніх та крупних підприемств в Одесі та Одеській області, для яких впровадження ціеї програми може дати певний ефект.

Контактні особи: директор Шилович Ігор Леонідович (тел. 044-406-80- 62,Е-mаі1: ncpc@ukr.net); регіональний координатор в Одеській області Крусір Галина Всеволодівна (тел. 093-656-75-42,               Е-mаі1: krussir_65@mail.ru ).