09.04.2014

День Довкілля 2014

«День довкілля» - національне  екологічне  професійне свято з охорони навколишнього середовища, яке  відзначається в Україні  щорічно у третю суботу квітня.

Цього року День довкілля через Пасхальні свята перенесено на 12 квітня.

 В цей день всі бажаючі  мають нагоду виконувати практичні заходи з благоустрою та озеленення свого міста , впорядковувати природоохоронні об’єкти та території. Кожен зможе доторкнутися до довкілля, очистити природу від  бруду,яким ми самі її забруднюємо. Погляньмо навкруги, на парки, сквери, площі, лісосмуги на  все навколишнє середовище – все потерпає від сміття. Якщо кожен прикладе хоча б мінімум зусиль,наша планета стане кращою,чистішою. Адже усе починається з нас. Краще не стане, поки кожен не зрозуміє свою роль в даній ситуації.

Всесвiтнiй День довкiлля був установлений Генеральною Асамблеєю Органiзацiєю Об'єднаних Нацiй у 1972 р..

Проведення таких акцій, як День Довкілля потребує координації зусиль місцевої влади, природоохоронних органів, підприємств, організацій та установ, навчальних закладів та шкіл, громадсько-політичних організацій, спрямованих на упорядкування, санітарну очистку в усіх населених пунктах області, від великого міста до маленького села та озеленення території нашої області.