07.07.2015

7 липня – День працівника природно-заповідної справи!

Враховуючи вагомий внесок працівників природно-заповідної справи у збереження та відновлення біологічного і ландшафтного різноманіття, розвиток територій та об’єктів природно-заповідного фонду України, на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища, Указом Президента України від 18 серпня 2009 року щорічно 7 липня в Україні відзначається професійне свято – День працівника природно-заповідної справи.

Представниками цієї шановної професії здійснено величезну роботу у сфері охорони природи – створено систему, що зберігає найцінніші та найчарівніші природні куточки нашої країни – природно-заповідний фонд України.

Розвиток заповідної справи визнано одним із найважливіших пріоритетів довгострокової державної політики. Збереження та розвиток природно-заповідного фонду України, зокрема біотичного і ландшафтного різноманіття, формування національної екомережі та її інтеграція до Європейської екомережі, є вкрай актуальним завданням державної політики.

Колектив Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації вітає всіх працівників природно-заповідної справи з професійним святом. Бажаємо щастя, родинного благополуччя, подальших успіхів та нових здобутків у справі збереження природи.