05.07.2019

7 липня – День працівника природно-заповідної справи України

  День працівника природно-заповідної справи — професійне свято,  що святкується щорічно 7 липня згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2009 року № 629 «Про День працівника природно-заповідної справи».

 Департамент екології та природних ресурсів від щирого серця вітає працівників установ природно-заповідного фонду, підприємств, організацій  зі  святом небайдужих людей, які прагнуть зберегти природу і для яких її збереження стає справою життя!

Заповідання природних територій є найбільш ефективним інструментом збереження природного багатства, саме тому розвиток заповідної справи визнано одним з найважливіших пріоритетів державної політики.

Досягнення у формуванні природно-заповідного фонду Одеської області є здобутком невтомної праці кількох поколінь природоохоронців. І сьогодні, з метою охорони біотичного різноманіття, в області триває робота зі створення нових та розширення існуючих територій, об’єктів природно-заповідного фонду.

Охороняючи унікальні території, ми охороняємо природу, а зберігаючи природу як основу нашого буття, ми бережемо країну.

Бажаємо вам і вашим родинам миру, добра, благополуччя, здоров’я і душевної гармонії. Нехай доля допомагає вам у благородній і подвижницькій справі збереження природи нашого краю.