04.06.2014

5 ЧЕРВНЯ -ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Щороку 5 червня світ відзначає День охорони навколишнього середовища, який проголошено Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй у 1972 році, щоб відзначити відкриття Стокгольмської конференції із проблем навколишнього середовища та привернути увагу світової громадськості до екологічних проблем нашої планети. Всесвітній день навколишнього середовища, або День еколога, відзначається практично у всіх європейських країнах.

Всесвітній день охорони навколишнього середовища - це важливе свято для фахівців природоохоронної галузі та не байдужих до стану довкілля громадян.

Святкування цього Дня спрямовано на привертання уваги суспільства до проблем довкілля і підкреслює важливість у зміні ставлення людини до зберігання природних ресурсів своєї країни.

У цей Всесвітній день охорони навколишнього середовища, у всьому світі проходять акції та заходи з охорони навколишнього середовища, що закликають не проходити повз проблем екологічної ситуації, а вставати на шлях вирішення цих проблем.

Коллектив Департаменту екології та природних ресурсів щиро вітає працівників природоохоронної галузі, науковців, екологів підприємств області, громадські екологічні організації, а також всіх тих, хто за покликом серця долучається й активно діє в напрямку збереження та відтворення довкілля з професійним святом. Бажаємо успіхів та нових досягнень у справі збереження та охорони природи!