21.11.2016

11 листопада у с. Маяки відбулися урочисті заходи з нагоди 8 річниці з дня створення Нижньодністровського національного природного парку.

11 листопада  у с. Маяки відбулися  урочисті заходи з нагоди 8 річниці з дня створення Нижньодністровського національного природного парку.

Зі святом працівників парку привітала депутат Одеської обласної ради, директор Департаменту фінансів Одеської обласної державної адміністрації  Зінченко М.А., яка від керівництва  обласної ради вручила почесні грамоти та цінні подарунки  співробітникам парку.

Також з привітаннями виступили: т.в.о. директора Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації  Петрів І.М., голова Біляївської районної ради  Мішагли О.Г., в.о.першого заступника голови Біляївської районної державної адміністрації Колісніченко Н.С., Маяківський сільський голова Дяченко В.Ю.

Виконуючий обов’язки директора Нижньодністровського національного природного парку  Шпінов О.Д. повідомив про основні досягнення парку за звітний період та плани на майбутнє, з нагоди 8 річниці з дня  створення парку, вручив Почесні грамоти і оголосив подяки співробітникам парку та запрошеним.